Contact

Heb je een vraag, wil je komen trainen of heb je een aanvraag voor een (bedrijfs)clinic? Bel ons gerust of vul het contactformulier in, dan nemen we contact met je op. Rugbyclub Phoenix is een fanatieke en gezellige rugbyclub. Wij staan klaar voor sponsoren en nieuwe leden.

Bestuur

Niels Bron
Voorzitter
06-27380353
voorzitter@rcphoenix.nl

Nick Boersma
Secretaris
06-11727365
secretaris@rcphoenix.nl

Martin Brouwer
Wedstrijdsecretaris
06-11064391
elssinusbrouwer@gmail.com

Chris Ronde
Penningmeester
06-81997837
penningmeester@rcphoenix.nl

Kévin Vos
Sponsoring
06-57564528
sponsoring@rcphoenix.nl

Joffrey Ramos
Algemeen bestuurslid
06-10908720
ramos.joffrey@gmail.com

Henk Caarls
Algemeen bestuurslid
06-21873991
bestuurslid@rcphoenix.nl

Training

Martin Brouwer
Training senioren
06-11064391
elssinusbrouwer@gmail.com

Tirza Boerma
Training jeugd
06-18432205
tirza1@live.nl

Adresgegevens

Adres clubhuis
Phoenix, Sportpark Tuikwerd
Zwet 38
9932 AB Delfzijl
info@rcphoenix.nl

Postadres
Secretariaat DRC Phoenix
Duivenslag 9
9932 KJ Delfzijl
info@rcphoenix.nl

 

We gebruiken de gegevens die je in dit formulier invult enkel om contact met je op te nemen.

Start met typen en druk op enter om te zoeken..